محل تبلیغات شما

ریزش مو مشکلی است که بسیاری از مردم در سراسر جهان با آن روبه رو هستند. از دست دادن موی سر به دلیل تغییر در ظاهر، می تواند موجب کاهش اعتماد به نفس شما گردد، اما پیدا کردن محصولات مناسب برای تقویت مو به شما کمک می کند تا دوباره بهترین ظاهر خود را داشته باشید و اعتماد به نفستان را مجددا به دست آورید. در این مطلب ما به درمان های معمول با استفاده از

محصولات موثر ضد ریزش مو برای ن و مردان می پردازیم.

ریزش موها کلا به دو دسته تقسیم می شوند که یا از ریشه مو است و یا ساقه مو. برای تشخیص این دو ریزش از هم، می توانیم از یک دستمال سفید استفاده کنیم و موهای جدا شده را روی دستمال جمع کنیم. سپس با دقت به ابتدا و انتهای هر کدام از ساقه موهای جدا شده نگاه کنیم و با لمس اونها متوجه بشویم که آیا آنها ریشه دارند یا خیر!!

سه حالت ممکن است وجود داشته باشد:

1. هر دو سر ساقه مو، بدون ریشه باشد

2. ریشه در زیر دست احساس شود ولی بدلیل سیاه بودن رنگ آن دیده نشود

3. ریشه هم لمس شود و هم با رنگ سفید مشاهده شود

موهای جدا شده از سر ممکن است از هر سه دسته یا تنها از یک یا دو دسته باشد. ما با شمارش و جداسازی هر دسته درمان را پیش می بریم.

ریزش دسته اول ریزش ساقه است و نیاز به درمان ساقه مو داریم.

ریزش دسته دوم، ریزش از ریشه است منتها این موها در فاز ریزش (تلوژن) بوده و این اتفاق بصورت طبیعی رخ داده است، بنابراین چندان نگران کننده نیست.

ریزش دسته سوم، باز هم ریزش موها از ریشه است ولی این موها در فاز رشد (آناژن) بوده اند و دلیل درونی و یا بیرونی باعث ریزش ناگهانی و بی موقع آنها شده است که حتما نیاز به درمان های سریع ریشه دارد.

ممکن است ریزش موها در هر دو دسته اول و سوم زیاد و نگران کننده باشد که در اینصورت باید درمان های ساقه و ریشه را مکمل هم سازیم.


کیمیانفیس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی